RSS
czwartek, 15 września 2011

Warto promować ciekawe inicjatywy. Poniżej informacje o Panu Maluśkiewiczu. Przyznam, że urzekła mnie nazwa tej pracowni.

Pokoje dziecięce szyte na miarę!
Czy domek na drzewie można przenieść do pokoju, lekcje odrabiać za sterami rakiety, a za półką z książkami mieć sekretne schowki na skarby znalezione w lesie? Można! Marzenia o oryginalnym i pięknym pokoju spełni Pan Maluśkiewicz. Pomoże stworzyć ciekawy projekt, a następnie chętnie wyręczy cię w bieganiu po sklepach, wierceniu dziur i skręcaniu mebli. Kolorowo, oryginalnie, z dobrym wzornictwem ale i praktycznie. Pan Maluśkiewicz wie jak ważne jest aby meble i ściany były łatwe w utrzymaniu czystości, trwałe i bezpieczne, ale jednocześnie pomagały realizować pomysły dzieci.
W ofercie znajdziemy między innymi indywidualny projekt pokoju, mebla, dekoracji, fachową konsultację oraz kilka gotowych propozycji, które Pan Maluśkiewicz dopasuje do pokoju dziecka.


Pan Maluśkiewicz

Pan Maluśkiewicz

Pan Maluśkiewicz

Pan Maluśkiewicz

Pan Maluśkiewicz

www.panmaluskiewicz.pl

środa, 14 września 2011

Jak co roku, 8 września, Julinek obchodzi urodziny. W tym roku dziesiąte. Niesamowite to i cudowne dziecko, samo wymyśliło sposób na tort. Nakazało zakupić 10 babeczek i powkładać w każdą po jednej świeczce. Z sesji pozostało tylko jedno lekko zamazane zdjęcie, ale był wspaniale.

urodziny

fot. majulma

Tagi: inne kuchnia
17:55, majulma
Link Dodaj komentarz »
sobota, 10 września 2011

Taki wrześniowy falstart, bo zamiast od 1 września to od 10 dopiero, ale nowy rok szkolny zaczął się z przytupem. Sprzedaliśmy mieszkanie (prawie), mamy się wyprowadzić do 15 listopada, tylko, że nie mamy dokąd, bo mieszkanie kanadyjskiej ciotki mojego męża podobno zajmuje ktoś inny. Mam się podobno nie martwić:)  A gdzie my to wszystko poupychamy, łącznie ze sobą??!!!! Projekt domu, choć wcześniej wybrany, okazał się przekraczać nasze finansowe możliwości i ze 170 m samego domu zeszliśmy na ok. 100:) I dobrze. W pośpiechu wszystko, by zdążyć z fundamentami, ogrodzeniem, prądem...Brrrr, dobrze, że prawie wszystko na głowie małża.

Ma też być minimalistycznie, ale nagle spodobały nam się koncepcje Katarzyny Kraszewskiej, choć bez marmurów i lamp Artemide, ale kolory i pomysły warte podpatrzenia. Dziś wrzucę coś dla dzieci, choć podoba mi się wszystko, co robi ta projektantka.

Katarzyna Kraszewska

Katarzyna Kraszewska

Katarzyna Kraszewska

Katarzyna Kraszewska

Katarzyna Kraszewska

Katarzyna Kraszewska

www.kraszewska.com.pl

O autorze
Follow Majulma on Twitter