RSS
niedziela, 26 września 2010

Kolorowe litery z Zary to uroczy sposób na ozdobienie pokoju malucha. Można jednak zrobic je samemu. Zlecić wycięcie literek z MDF-u odpowiedniej firmie, kupić tkaninę lub paier, okleić i gotowe. Na gładkiej jasnej ścianie, będą grały pierwsza rolę.

literki

literki

literki

literki

literki

www.fewthingsfrommylife.blogspot.com

czwartek, 23 września 2010

Za oknem piękna pogoda, ale przecież już jesień, zaraz będzie zimno i brr, nieprzyjemnie, więc miło będzie napić się ciepłej herbatki. Moje dzieci często podpijają mi moją herbatę, więc mam propozycję dla wszystkich małych miłośników herbatki. Torebki z bursztynowym płynem, ale nie byle jakie, zobaczcie sami. Mój faworyt to rozparty w filiżance hipopotam-luzak. Nawet listopad można przetrwać w takim towarzystwie. Te i inne ciekawe rzeczy można kupić tu: donkey products.

herbatka

herbatka

herbatka

www.donkey-products.com

Tagi: gadżety inne
08:56, majulma
Link Dodaj komentarz »
sobota, 11 września 2010

Jessica Helgerson, amerykańska projektantka, tworzy przepiękne wnętrza, które dostosowane do indywidualnego klienta, mają to, coś, czego często brakuje bezdusznym projektom, nacechowanym obojętnością w stosunku do tych, którzy będą na co dzień obcować z przestrzenią przez Nią wykreowaną. Od razu widać, że projektuje z sercem, mnie zaś urzekł, stworzony prostymi środkami, ale zupełnie magiczny i urzekający, pokój dla dziewczynki autorstwa Jessiki. Tylko gdzie wstawić podwójne łóżko:)?

pokój dziewczynki

www.designspongeonline.com

środa, 08 września 2010

Wszystkiego, co sobie wymarzysz, moja mała, a jednak duża, dziewięcioletnia córeczko. Oby wszystko, co do Ciebie przyjdzie było tylko dobre. Życzę Ci tego i ja i wszyscy, którzy Cię kochają.

Urodzinki Juleńki

dzięki marleinoverakker.com

Tagi: inne
13:32, majulma
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 września 2010

Miśki i inne zwierzaki Amelii mają w sobie jakąś tajemnicę, zero plastiku, disnejowatości, czyli lukru, który można znieść w dawkach minimalnych. Takie malowane obrazki pozostaną na długo w rodzinie, może nawet na parę pokoleń, bo to, choć dla dzieci, ale prawdziwa sztuka jest, a z nią maluchy powinny obcować od maleńkiego.

Miśki

Miśki

Miśki

Pies

www.inameliart.blogspot.com

Tagi: dodatki inne
09:30, majulma
Link Dodaj komentarz »
sobota, 04 września 2010

Nasze psiaki mają właśnie miesiąc. Są cudne, mięciutkie i takie do kochania stworzone. Już niedługo trzeba będzie postanowić, co dalej z nimi (jedna już ma domek zaklepany, w rodzinie, więc będzie można ją odwiedzać, ale reszta, któż to wie). Na razie cieszymy się ich, w sumie mało uciążliwą, obecnością. Trochę brudzą, wiadomo czym:), ale to śladowe ilości, a dywanów brak i nic nie trzeba prać. Cud nad cudy.

Szczeniaki

Szczeniaki

Szczeniaki

Szczeniaki

Szczeniaki

fot. majulma

czwartek, 02 września 2010

Oto sposób na wykorzystanie tego, co jest pod ręką, lub na ręce, albo nawet nodze, chociaż z tym ciężko się pogodzić. Weź raczej nową skarpetę albo jedyną, pozostałą z pary, rękawiczkę i uszyj maskotkę. Miyako Kanamori tworzy coś z niczego, co tak naprawdę może zrobić każda z nas. Ja zrobiłam naprędce misia, bo miałam odpowiedni kolor rękawiczki. Jest dość pokraczny, ma jedno za duże ucho i jedną dłuższą rączkę, ale robiłam to szybko z moją córeczką, by zobaczyć, czy to się da zrobić. Odpowiadam więc: da się! Musze jeszcze przyszyć oczka, albo wyhaftować, choć mnie się bardzo podoba ten miś saute, ale dzieci twierdzą, że mis jest niedokończony, więc jeszcze chwila i będzie już prawdziwym misiem. Książki Happy Gloves, Soc and gloves oraz ostatnia Nui-gurumi można kupić tu.

Miyako Kanamori

Miyako Kanamori

Miyako Kanamori

Miyako Kanamori

www.amazon.com

O autorze
Follow Majulma on Twitter