RSS
wtorek, 26 lipca 2011

Wiem, wiem, zdenerwowałam pewnie dzieci, a jeszcze bardziej mamy, ale zaraz sierpień, a potem to co? nieuniknione:) Ja tam, na marginesie, trochę się cieszę, bo to "nie-wiadomo-co-zrobienie-z-dziećmi-w-wakacje" już nam się daje we znaki. Urlopu tylko troszkę, babcie już zmęczone, no i przecież też pracujące, ciotki, klotki i kto tam jeszcze.... Ciężko w obecnych czasach obarczać najbliższych opieką nad swoimi dziećmi. Dlatego, mając na uwadze wszelkie niedogodności roku szkolnego, ale też czekając na ten wrzesień piękny, coś na poprawę humoru i osłodę dziecięcych biurek, czyli pomysł chińskiego projektanta Mike He na utemperowanie nosa złamanej kredce czy ołówkowi. A, skoro nos się skraca, nie wydłuża, temperówka nosi nazwę Prawdomówny Pinokio.

temperówka

temperówka

www.yatzer.com

niedziela, 24 lipca 2011

Poszukujemy dobrego domu dla Gryzi, cudownej suczki, która jednak nie może mieszkać już ze swoją matką (obie to samice Alfa:)). Kochana i wspaniała, cudowna dla dzieci. Urodzona 4 sierpnia 2010 r.

Czeka bardzo na nowego właściciela. Jeśli ktoś z Was chciałby się nią zaopiekować, proszę o kontakt na maila: majulmaa@gmail.com

do oddania mały piesek

do oddania mały piesek

do oddania mały piesek

Tagi: inne
18:22, majulma
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Follow Majulma on Twitter