RSS
niedziela, 29 maja 2011

Nie jest to wprawdzie pokój dziecka, ale tak trochę wygląda, przez te mega-grochy. Nie jest to też pokój w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo jest to przerobiona przyczepa, taka amerykańska lśniąca stalą z zewnątrz (chciałabym taką, nie ukrywam). Jako, że jestem na etapie poszukiwania jakiejś przyczepy, czy może domku holenderskiego na działkę dla mojej Mamy, szukam inspiracji, jak przerobić tę, zazwyczaj, paskudną przestrzeń. Moja Mama zapewne nie dałaby rady w takim monochromatycznym wnętrzu, ale dzieci płci żeńskiej są zachwycone.

przyczepa w groszki

www.fifimandirac.com

niedziela, 15 maja 2011

Nasza młodsza córka ma 6 lat. Wydaje nam się małym dzidziusiem, pewnie przez kontrast ze swoją straszą o prawie 4 lata siostrą. Wciąż mnie fascynuje to, że dzieci są tak twórcze, ciągle muszą coś gdzieś jakoś tworzyć. Martysia przyszła do mnie i powiedziała, że narysowała stworka, ale że na ręce i że taki piękny, dlatego to tu dziś utrwalam. Mały cud, który śpi tu koło mnie:) Największy cud świata, o czym wie każdy rodzic, czyż nie...?

stworek

stworek

fot.majulma

sobota, 14 maja 2011

Dobrze, że projektanci robią także coś dla dzieci. Jako, że pewnie każdy ma zestaw drewnianych wagoników z IKEi (my mamy), spodobał nam się ten stolik, zaprojektowany przez Tomma Velthuisa. Najpierw spodobał się mi, a potem dziewczynki zakrzyknęły chórem, że One chcą taki, bardzo, bardzo, więc dzieciom też się podoba:) 

stolik dla dzieci

stolik dla dzieci

www.minordetails.typepad.com

wtorek, 03 maja 2011

Mało piszę, czasu mało, pracy dużo, a jeszcze jakieś takie smutne dni i ciśnienie chyba niekorzystne:(, bo spać mi się chce non stop. Oczekiwanie też wciąż na kogoś, kto kupi nasze mieszkanie, byśmy wreszcie mogli zacząć budowę wymarzonego domu. A tu na razie cisza i nikt i nic. Oj, jak my się męczymy tym czekaniem

Na poprawę humoru pokój Paoli. Został "ubrany" w słodkie, może aż za słodkie kolory (nie dla mnie:)). Róż to róż, kolor, który uwielbiam, ale żółć do tego najżółtsza na świecie... Mniam! I ta piękna pościel, którą można kupić tu.

pokój dziewczynki

pokój dziewczynki

pokój dziewczynki

www.decor8blog.com

O autorze
Follow Majulma on Twitter