RSS
piątek, 28 maja 2010

Od dawna juz karton czy tektura stały się pełnoprawnym tworzywem w tzw. dizajnie. Wiele jest domków dla dzieci, które można szybko i łatwo złożyć, krzesełek, stoliczków itp.

Teraz coś dla malutkiego malucha, czyli Belkiz Feedaway, który jest łatwym w montażu krzesełkiem do karmienia małych dzieci. Jest to bezpieczny, przenośny, mocny ale lekki mebelek, który może stać w domu, lub, po złożeniu i zapakowaniu, jechać z nami w plener.  Oczywiście, jest bezpieczny, ma atesty i zabezpieczenie w postaci dwóch pasów do przypinania malucha. Ma nietoksyczną powłokę, którą można czyścić ciepłą wodą, więc nie jest to produkt jednorazowy, choć pewnie ma jakieś czasowe ograniczenie przydatności:) Poza tym, a może przede wszystkim, jest po prostu ładny i już. 

tekturowe krzesełko

tekturowe krzesełko

tekturowe krzesełko

www.idea-awards.com.au

sobota, 22 maja 2010

Znów mnie długo tu nie było, ale dopiero w poniedziałek będziemy mieć stały Internet, stały zaś oznacza dostęp do netu każdemu z naszej rodzinki. A tak, nie dość, że na pożyczonym radiowym necie działam, to jeszcze jakoś tak pracy dużo teraz przy naszych rodzimych pokojach dla dzieci. Miałam w zanadrzu coś innego, ale tak mi się spodobała ta karuzela w pokoju chłopca, że nie mogłam sobie odmówić, by jej tu nie pokazać. Propozycja Kate Dixon, fotografki, projektantki i stylistki na spójne wnętrze, stworzone z rzeczy wielu, nie koniecznie nowych, ale tak zestawionych, by tworzyły spójną całość. Cyrkowe motywy i dobór kolorów z tej wielości wydobyły wspólny akord.

Cyrkowy pokój

Cyrkowy pokój

Cyrkowy pokój 

Cyrkowy pokój

Cyrkowy pokój

www.ohdeedoh.com

wtorek, 11 maja 2010

Przepraszam wszystkich za długie milczenie, ale od prawie dwóch tygodni nie mam stałego internetu, bo gdy się chce zmienić operatora na tańszego to nic nie idzie gładko:(( Jest pewien monopolista na rynku, który łaskawie musi udostępnić łącze i takie tam, mam nadzieję, że już niedługo będę się cieszyć sieciową wolnością. Teraz zaś, korzystając z cudzej uprzejmości, coś, co wpisuje się w obecny majówkowy czas (choć pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu). Grill-zabawka własnej roboty, tzn. nie mojej, a cudzej, ale każdy może sobie taki zrobić z miski, patyczków, paru śrubek i farby. Tylko trzeba przygotować kawał gumowego steku i nasze dzieci mogą grać kolejną "dorosłą" rolę.

grill

elemnty grillaelemnty grillaelemnty grilla

elementy grillaelementy grillaelementy grilla

elementy grillaelementy grillaelementy grilla

www.ohdeedoh.com

O autorze
Follow Majulma on Twitter