RSS
niedziela, 27 marca 2011

tym razem obłożona z dwóch stron córkami, które liżą lizaki bardzo pachnące jakimiś owocami lasu. Przed nami zaś stoi pies, który czyha na ewentualny upadek lizaka. Błogostan znikł gdzieś w zeszłym tygodniu. Dla poprawy nastroju więc dwie stylizacje, które, choć bardzo różne, bazują na świetnym dizajnie, choćby z IKEI:)

pokoje dla dzieci

pokoje dla dzieci

pokoje dla dzieci

pokoje dla dzieci

www.homelife.com.au

sobota, 19 marca 2011

Dzieci pojechały do Babci, pies śpi, mąż przy drugim komputerze. Błogostan:) Siedzę więc sobie i buszuję w sieci. Znalazłam piękne projekty Marka Tuckey'a, jego drewniane meble i dodatki, a jako, że to blog o dziecięcych wnętrzach, wybrał to, które poniżej. Warto jednak zobaczyć wszystkie projekty, także te dla dorosłych.

Mark Tuckey

www.marktuckey.com.au

piątek, 18 marca 2011

Siedzę sobie dziś i nie wiem, czy to wiosenne przesilenie, czy aura przygnębiająca, że jakiś taki smutek i spleen. I nagle zobaczyłam te kolorowe baloniki, a szczególnie kolorowe kropelki deszczu i już się uśmiecham od uch do ucha. Urocze mobile, ale też ścienne dekoracje, które można dowolnie komponować na ścianie, przyklejać i odklejać. Po prostu bawić się nimi do woli.

chmurki i baloniki

chmurki i baloniki

chmurki i baloniki

chmurki i baloniki

chmurki i baloniki

gosh&golly

Tagi: dodatki inne
16:17, majulma
Link Dodaj komentarz »
piątek, 04 marca 2011

Jesteśmy na krótkim wyjeździe w Górach Świętokrzyskich w pięknym małym nowym całym drewnianym domku z wielką kozą i własną sauną:)) Dziś jedziemy do Pacanowa szukać Koziołka Matołka. Ha, ha, ha, i oczywiście jest tu na net, raj dla takich uzależnionych jak ja. Jako, że dziergam teraz kapę na szydełku, szukam takich zdjęć, gdzie mogę znaleźć inspirację. I znajduje właśnie takie, śliczne pokoje, naznaczone piętnem osobowości właścicielkę lub zapewne ich mam.

pokoik vintage

pokoik vintage

pokoik vintage

pokoik vintage

www.babyspace.net.au

O autorze
Follow Majulma on Twitter