RSS
poniedziałek, 27 grudnia 2010

Aj, przejadłam się oczywiście, bo od czegóż są Święta:) Niby wszystko postne, ale jakieś ciastko zawsze się da wcisnąć między pierwszy a drugi dzień świąt. Przecież nie pogardzę sernikiem Mamusi. Jako jednak niezdrowym, powodującym nadwagę i próchnicę, stawiam stanowcze veto słodkościom prawdziwym i proponuję raczej przedłożyć zachwyt estetyczny z powodu ręcznie wykonanych smakołyków, nad podniebienne przyjemności, dla większości z nas kończącymi się jedynie wyrzutami sumienia, dla innych, jawnym przesunięciem się wagowej wskazówki, niestety, w górę. Te wydziergane ręcznie babeczki i ciasteczka są tak urocze, że musiałam je Wam pokazać. Mniam!

jedzonko dla lalek

jedzonko dla lalek

www.ministyle.com.au

23:12, majulma
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 grudnia 2010

Dziś, świątecznie, odwiedziły mnie dwa renifery. Mam nadzieję, że pozostaną z nami aż do przyszłego roku, bo chyba podobało im się to, co wypisuję na tym skromnym blogu:)

renifer

renifer

♥ A na Święta życzenia dla wszystkich Was, odwiedzających mój kawałek przestrzeni, by rok następny przynosił same spełnienia, by zmiany były tylko na lepsze, a czas działał jedynie na naszą korzyść ♥

szyszka

fot. majulma

sobota, 11 grudnia 2010

Przyszedł dziś do nas zmarznięty ślimak, kolorowy i zaszaliczkowany. Zrobiony ręką mojej pierworodnej. Dzieci są bardzo twórcze, szczególnie własne:))

ślimak

ślimak

fot. majulma

środa, 08 grudnia 2010

Nie przepadam za country, jak pewnie większość nie-Amerykanów, ale te inspiracjące pokoiki w iście amerykańskim stylu bardzo mi się spodobały. Takie to wszystko soczyste, jak zielone to zielone, jak czerwone to czerwone, że hej. Ale oczywiście i jak zwykle z klasą, z niezastąpionego Ohdeedoh.

pokój w stylu amerykańskim

pokój w stylu amerykańskim

pokój w stylu amerykańskim

pokój w stylu amerykańskim

pokój w stylu amerykańskim

www.ohdeedoh.com

O autorze
Follow Majulma on Twitter