RSS
niedziela, 28 listopada 2010

Śnieg, śnie, śnieg, a na moim blogu, czysty, jak widok za oknem, pokoik niebiesko-biały, umieszczony jak zwykle z próżnego prześwadczenia, że kiedyś zapanuje ład i porządek w dziecięcym pokoju. I pluszowe misie na koniec tygodnia, w którym obchodziły swoje święto.

błękitny pokój

www.ohdeedoh.com

czwartek, 18 listopada 2010

Dziś klimatyczny pokoik małej istotki. Stylowo-retro-cudny. Mało takich, dopracowanych w szczegółach, widziałam do tej pory. Pastelowe kolory, wyszperane na pchlim targu stare zabawki, miś mamy właścicielki, więc zapewne wiekowy, miękkie cieplutkie tkaniny, mobile ze starych książek. Wszystko to sprawia, że klimat tego pokoju jest niepowtarzalny.

retro pokoik

retro pokoikretro pokoik

retro pokoik

http://www.sadieolive.com/theblog/

www.sadieolive.com

sobota, 13 listopada 2010

Skandynawska prostota i surowość - bardzo w moim stylu, bo nie ma bałaganu. Przynajmniej na zdjęciach;) Niebieski, czy raczej błękit, to kolor chłopięcy, ale dla mnie dodaje tu dziewczęcej delikatności. I dobrze, bo cała reszta bardzo męska, szczególnie te czarne błyszczące krzesełka, jakby zapowiedź przyszłego nawoskowanego atrybutu męskości - samochodu. Cała bliźniacza koncepcja spójna i wysmakowana.... Jak zwykle inspirująca.

pokój chłopięcy

pokój chłopięcy

pokój chłopięcy

pokój chłopięcy

www.bomedbarn.blogspot.com

czwartek, 11 listopada 2010

Pamiętajmy o naszych bohaterach i przekazujmy tę pamięć najmłodszym!

Józef Piłsudski

www.polonistika.upol.cz

Tagi: inne
09:34, majulma
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 07 listopada 2010

Od ostatniego wpisu minął cały miesiąc. Wiele się przez ten czas zmieniło, bo, jak mawiają najstarsi górale, jedyna stałą jest zmiana. Czasu zaś coraz mniej, bo i zmrok zapada wcześnie. Nic tylko zaszyć się przy kominku z kubkiem gorącego mleka z miodem. A tu ani kominka nie ma, ani miodu nie wolno (jestem na ortodoksyjnej diecie). BU!

Trochę prywaty powyżej, a poniżej tzw. coś z niczego. Kartonowe zwierzaki-cudaki, stworzone myślą i ręką Claude Jeantet. Warto popatrzeć, bo zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i można byłoby coś takiego stworzyć, by dodać oryginalności i niepowtarzalności świątecznemu drzewku.

kartonowe zwierzaki

kartonowe zwierzaki

kartonowe zwierzakikartonowe zwierzaki

kartonowe zwierzakikartonowe zwierzaki

www.atelierdupelican.com

O autorze
Follow Majulma on Twitter