RSS
sobota, 26 stycznia 2013

Ciekawa forma, może nie do końca użytkowa, ale bardzo spodobały mi się suwaczkowe meble koreańskich dizajnerów z THE: ZOOM. Szczególnie do dziecięcego pokoju, zwłaszcza etażerka.

meble ZIP: PER

meble ZIP: PER

meble ZIP: PER

burza inspiracji

wtorek, 22 stycznia 2013

Spodobał się nam, najpierw mi, potem Julcikowi, pomysł na podwyższenie łóżkowo-biurkowo-szafkowe. U nas materiał nie musiałby być taki szlachetny, wystarczyłaby ładna sklejka. Lubię sklejkę.. Nie wiem tylko, ile mogłoby takie coś kosztować. Może lepsze byłby lakierowany na kolor kawał drewna? Pomysł prosty, ale efektowny.

łóżko

www.biekeclaessens.be

niedziela, 20 stycznia 2013

Zapuszczony blog... Pracy wiele, w domu, w pracy... Przepraszam i na początek roku trochę prywaty. Zdjęcie naszej kotki, która jest z nami od października. Jest tak maleńka i w ogóle nie rośnie, że zastanawia nas to bardzo. Była chora jak do nas przyszła i to może dlatego.

Uwielbiam psy, szczególnie znajdy. Jedną taką mamy w domu, ale jak kot jest, to dom jest. Kot na tych zdjęciach obserwuje psa, który buszuje w śniegu. Woli być jednak w ciepełku i patrzeć na koleżankę:) z dala od zimnego puchu. 

Na tych zdjęciach mała prezentuje się monumentalnie, a jest mikrusem, chyba nawet nie ma 1 kilograma, a ma już 4 miesiące.

kotek

kotek

fot. majulma

O autorze
Follow Majulma on Twitter