Blog > Komentarze do wpisu

Dziewczęco

Dziś byłyśmy na ubraniowych zakupach. Ja zmuszona brakiem odpowiedniej garderoby, a dziewczynki z przyjemnością. Nie znoszę chodzić do sklepów, mam dość nijaki stosunek do ubioru i bardziej liczy się dla mnie wygoda niż wygląd. Czasem chciałabym być inna, ale rzadko:)

Zauważyłam, szukając fajnych bluzek dla dziewczyn, że dla chłopców są ubranka o niebo ciekawsze, dla dużych chłopców też. Na marginesie, sama się ubrać nie potrafię, ale męża i owszem. Ogromnie lubię dobierać krawaty, koszule, buty, t-shirty. Czy to jakaś dysfunkcja?

Zupełnie inaczej dzieje się, gdy myślę o wnętrzach. Dla mnie wnętrza dla dzieci płci raczej nie mają, powinny być proste, poukładane i schludne, ale czasem nie mogę powstrzymać się od uwielbienia dla dziewczyńskiego pokoju, takiego, jak ten poniżej. 

pokój dziewczynki

www.bo-laget.se

sobota, 16 lutego 2013, majulma

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/02/17 10:17:53
hmmm, jak ja idę na zakupy ciuchowe dla mojego synka to wydaje mi się, że dla dziewczynek są fajniejsze :) a jeśli chodzi o ubieranie siebie to ja uwielbiam przebieranki i przymierzanki itp, lubię zabawę w ciuchy, zabawę w ubieranie wnętrz też!
-
Gość: Michał, *.wtvk.pl
2013/04/19 09:38:32
Na ścianie w pokoju ze zdjęcia świetnie pasowałyby ozdoby projektantki ACUMIBABY-facebook i ACUMIBABY-www

Ciekawa sprawa. Polecam
Follow Majulma on Twitter