Blog > Komentarze do wpisu

Dziś, nie, już wczoraj

Już po północy, więc nie dzisiejszy, a wczorajszy dzień pełen wrażeń. Najpierw pałac w Nieborowie, potem jaszczurka zwinka wkradająca się do domu, samolot, potem balon nad nami, lądujący gdzieś w pobliżu... Kiedyś nie było tak ciekawie.

 

Nieborów

Z tyłu pałac w Nieborowie

platan

platan

Najstarszy platan w Polsce

samolot

Chyba wojskowy samolot nad naszymi głowami

balon

balon

Balon nad naszym domem

zwinka

zwinka

zwinka

Jaka to jaszczurka zagląda przez okno? Dobrze, że Ciocia Ania zostawiła nam odpowiednie pomoce naukowe:)

fot. majulma

niedziela, 29 lipca 2012, majulma

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/07/30 23:11:00
Hej! Podglądam twojego bloga i służył mi jako inspiracja, kiedy urządzałam pokój dla synka. Widzę, że jesteś sfrustrowana w swoim nowym domu i chciałabym cię jakoś pocieszyć, bo też tak się czułam. Najpierw wszystko wyidealizowałam w wyobraźni a potem rozbiłam się z hukiem o rzeczywistość. Wprowadziliśmy się do niewykończonego domu i wręcz dostawałam szału jak patrzyłam na wiecznie zabłoconą podłogę, tumany kurzu na meblach i beton zamiast podłogi na piętrze. Trzymam kciuki! Będzie pięknie.
-
2012/07/31 09:56:28
Dziękuję za słowa otuchy. Z natury jestem z tych, dla których szklanka jest w połowie pełna. Zawsze też staram się jakoś wytłumaczyć sytuację, czymś ponad i poza przyziemnymi sprawami:) Bywają jednak takie dni, że takie pocieszenie i zrozumienie sytuacji jest dla mnie czymś niezwykle ważnym, za co bardzo bardzo dziękuję. Pozdrawiam
Follow Majulma on Twitter